PVC grindų danga

Salone atidarėme naują ekspoziciją
Vinilas - naujos kartos grindų danga, kuri jau tapo populiari tarp architektų ir dizainerių, taip pat privačių klientų.
Šiuo metu ši danga yra vienas iš populiariausių pasirinkimų renkantis grindų apdailą. Ji sukurta ir pradėta gaminti XX amžiaus pabaigoje.
Vinilines dangas galima įsigyti įvairiais dydžiais ir formatais: rulonais, lentomis, įvairių dydžių plytelėmis. Skirtingos formos (trikampis, rombas, šešiakampis, puslankis ir tt.) leidžia Jums sukurti originalų raštą.
Be to, reikėtų atkreipti dėmesį į daugybę imituotų medžiagų, įskaitant marmurą, akmenį, granitą, betoną, kilimą ir įvairių rūšių medieną. Šios dangos paviršius taip pat nebuvo pamirštas. Galima rinktis matinį, blizgų, austą, lygų.
Renkantis grindų dangą į konferencijų sales, foje, viešbučius, prekybines erdves ir kitas didelio praeinamumo patalpas, kur yra tam tikri reikalavimai kad danga nebūtų slidi, geriausia rinktis austą, grubesniu paviršiumi vinilą.
Pagrindiniai privalumai yra šie: puikiai sugeria garsą (vaikščiokite ant šios dangos patogiai ir tyliai), 100% atsparumas drėgmei (idealiai tinka virtuvei ir vonios kambariui), atsparumas slydimui didesnis nei plytelių ar laminato, galimybė kloti ant šildomų grindų. Atsparumas ultravioletiniams spinduliams (laikui bėgant, vinilo danga nekeičia spalvos), atsparumas mechaniniams pažeidimams ir labai lengva priežiūra.

Svarbu pabrėžti, kad gamintojo suteikiama garantija yra:
- gyvenamosiose patalpose iki 25 metų
- pramoninėse patalpose iki 10 metų
Vinilinių grindų atsparumo klasė: 33-34
Laukiame Jūsų mūsų studijoje Openini, kur supažindinsime su patikimiausių gamintojų viniline danga išsamiau!
Call Close
Palikite savo telefono numerį ir mes susisieksime su Jumis!
Paskambinkite mums:
+37067064441