Call Close
Palikite savo telefono numerį ir mes susisieksime su Jumis!
Paskambinkite mums:
+37067064441
nuo €38.78 /m²
Parketlentes BOEN Handcrafted, Ąžuolas Espressivo
Vinilines grindys for €26.00 /m²?
Information architecture is the art and science of structuring and organizing the information
Itališkos durys
Itališkos durys
Openini salonas yra oficialus Barausse ir Adielle gamintojų atstovas Lietuvoje. Todėl siūlome Jums išskirtines sąlygas užsakymams: galite rinktis iš visų gamintojo siūlomų parametrų, visas įmanomas konfigūracijas ir spalvinius variantus. Bendradarbiaudami su mumis turite galimybę įsigyti unikalias duris, pagamintas geriausiose specializuotose Italijos gamyklose.
Moduleo Moods
So beautiful!
Džiaugiamės galėdami pristatyti Jums naują, unikalią, Moduleo - MOODs vinilinių grindų kolekciją. Ši kolekcija suteikia daug kūrybinių sprendimų Jūsų grindims.
Julia Bush
It is a form of solution-based thinking with the intent of producing a constructive future result
Itališkos nematomos durys
Nematomos durys – tai gražu, elegantiška, naujoviška ir... pasiekiama!
Salone Openini itališkos nematomos durys Secret iš Barausse fabriko tik 399 Eur.
Kas mes tokie?
Jau daugiau nei 10 metų padedame savo klientams ne tik pasirinkti grindų dangą ir vidaus duris, bet ir pasirūpiname jų montavimu, bei vėlesne priežiūra. Esame išsirinkę geriausius gamintojus Jums ir esame tikri siūlomų produktų išskirtinumu ir kokybe. Mums patinka tai, ką darome, todėl rūpinamės kiekvienu projektu, kuriame dirbame. Labai laukiame susitikimo su Jumis mūsų salone - užsukite!
Kodėl mes?
1
Platus asortimentas
Salone pristatoma daugiau kaip 500 parketo ir vinilo dangų pavyzdžių, taip pat daugiau nei 40 durų pavyzdžių.
2
Patogus pasirinkimas
Išsirinkti grindis ir duris pas mus patogu ir lengva. Erdvi ir šviesi studija miesto centre, platus grindų dangos pavyzdžių asortimentas, išskirtinė durų ekspozicija su jų montavimu.
3
Profesionalus konsultavimas
Mūsų darbuotojai apmokyti pačių gamintojų, išsamiai žino produktą ir padeda pasirinkti geriausią sprendimą kiekvienam projektui.
4
Protinga kaina
Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais, taip pat siūlome išbaigtus sprendimus - grindis ir duris su jų montavimu - tai taupo laiką, taigi ir pinigus.
5
Paslaugos
Profesionaliai montuojame grindis ir vidaus duris. Papildomos paslaugos: angų matavimai, mūsų specialisto išvykimas į objektą (jei reikia), prekių pristatymas, saugojimas sandėlyje - nemokamas.
6
Garantijos
Openini – oficialus, visų pristatomų salone gamintojų, atstovas. Mes užtikriname gamintojų garantijos vykdymą. Dirbame Baltarusijoje 10 metų ir daugiau nei metus Lietuvoje, mes vertiname savo reputaciją, todėl vykdome visus savo įsipareigojimus.
How it works
Tell us your name, email and major preferences
You can choose a rate which would be comfortable for you
And you will be happy ever after with our super amazing product
Есть вопросы? У нас есть ответы.
E-mail
Name
Phone
Comments
Atvykite į Openini studiją, kur rasite daugybę aukščiausios klasės produktų, kompetentingus darbuotojus, malonią atmosferą ir puodelį skanios kavos.
T. Ševčenkos g.19, LT-03111, Vilnius
tel:+37067064441